fbpx

Panel logowania

środa, 14 kwiecień 2021 16:27

Zmieniamy się dla Ciebie

ZŁOM INFO PL ZŁOM INFO PL

Od 11-stu lat jesteście z nami, na dobre i na złe. W tym czasie zmienił się rynek, Wasze i nasze oczekiwania, zmienił się również nasz portal www.zlom.info.pl. Obecnie wprowadziliśmy szereg rozwiązań ułatwiających obsługę naszej strony,  znalezienie informacji, której szukasz, stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. 

Dostosowaliśmy wyświetlanie do wszystkich urządzeń mobilnych.

Uważna obserwacja działań naszych użytkowników sprawiła, że dokonaliśmy przebudowy naszej strony internetowej. Zadbaliśmy, aby była bardziej funkcjonalna i przyjazna odbiorcom korzystającym z urządzeń mobilnych. Zależało nam przede wszystkim, aby nasi użytkownicy w łatwy sposób mogli zapoznać się z naszymi propozycjami. Teraz na naszej stronie znajdziesz więcej informacji i bardziej intuicyjne menu. Odświeżeniu uległa też szata graficzna, dzięki temu przeglądanie naszej strony internetowej jest bardziej przyjemne.


Nowy system ogłoszeń

ogloszenia
 

W odpowiedzi na prośby i wymagania naszych użytkowników wprowadziliśmy nowy sytem ogłoszeniowy, który jest przejrzysty i bardzo prosty w obsłudze. Użytkownicy otrzymali opcję łatwego wyszukiwania ogłoszeń i dowolnego filtrowania, międzyinnymi po lokalizacji, kategorii czy według konkretnego użytkownika. Stopniowo będziemy odchodzić od starego rozwiązania i wszystkie nowe ogłoszenia będą zamieszczane już w nowym systemie ogłoszeniowym. Nowy Katalog Firm

katalog firm
 

Wprowadzamy również nowy system do katalogowania firm. W jednym miejscu znajdują się firmy z zakresu Państwa zainteresowań. W łatwy i czytelny sposób znajdą Państwo firmy świadczące profesjonalne usługi z zakresu gospodarki odpadami w tym skupu złomu stalowego, skupu złomu metali kolorowych, punktów demontażu i zbiórki samochodów (auto złomów), skupu i recyklingu zużytych katalizatorów samochodowych, producentów urządzeń do przerobu złomu stalowego i metali kolorowych, hut, odlewni, usług, transportu itp. Stopniowo będziemy odchodzić od starego rozwiązania i wszystkie nowe firmy będą zamieszczane już w nowym Katalogu Firm. 

Pokaż się z "właściwej strony" i zapisz się już teraz do nowego katalogu firm w Polskim Portalu Branży Złomu, który umożliwia kompleksową promocję twojej działalności.


Forum dyskusyjne

W toku prac podjęliśmy decyzję o wdrożeniu forum dyskusyjnego. Nasi klienci często zwracają się do nas z pytaniami, które nierzadko bywają trudne i wymagają posiadania większego zasobu wiedzy. Naszym założeniem jest stworzenie razem z Wami bazy wiedzy o szerokorozumianej gospodarce odpadami. Zapraszamy do współtworzenia forum dyskusyjnego, zadawania pytań i dzielenia się swoją wiedzą.


Nowe plany abonamentowe

Podkreślamy, że wszystkie usługi oferowane przez nasz portal są bezpłatne. Bardziej wymagający użytkownicy i klienci biznesowi mogą skorzystać z dwóch płatnych planów abonamentowych, które odpowiednio rozszerzają oferowane usługi.


Mamy nadzieję, że razem z nami będziesz kontynuować budowanie wizerunku swojej działalności i z przyjemnością korzystać z tego, co dla Ciebie przygotowujemy.

Pozdrawiamy 

Zespół Polskiego Portalu Branży Złomowej

ZŁOM INFO PL

Ostatnio zmieniany środa, 21 kwiecień 2021 14:45

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.