fbpx

Panel logowania

UWAGA
Wyłączyliśmy możliwość dodadawania nowych ogłoszeń do tego systemu.

Decyzja została podjęta z uwagi na wykorzystanie przez system przestażałej formy oprogramowania.
 Zachęcamy jednocześnie wszytkich użytkowników do dodawania ogłoszeń do nowego systemu ogłoszeniowego, który wyposażony jest w ogromną ilość nowych i użytecznych rozwiązań.

Opis

Pracuj w firmie, która umożliwi Ci dalszy rozwój w branży złomowej/ stalowej! Podejmij współpracę z firmą międzynarodową z długoletnim doświadczeniem, dla której poszukujemy:

oferujemy
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + część zmienna uzależniona od wyników)
Możliwość rozwoju zawodowego
Narzędzia pracy (w tym laptop, telefon, samochód służbowy)
zadania
aktywne pozyskiwanie nowych klientów w branży złomowej i stalowej oraz rozwój sprzedaży na powierzonym terenie
analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych oraz aktywne wizyty u klientów
pozyskiwanie dostaw złomu i sprzedaż wyrobów hutniczych
doradztwo techniczne i przygotowywanie ofert handlowych
realizacja założonej strategii i celów sprzedażowych
regularne raportowanie wyników pracy zgodnie z przyjętymi standardami Spółki
oczekujemy
doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientó

Kontakt

Nazwa firmy: Randstad
Imię i nazwisko: Artur Rzondtkowski
Telefon: 693470230
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-305
Ulica i numer: Al. Jerozolimskie, 134
Email: artur.rzondtkowski@randstad.pl
nopic