fbpx

Panel logowania

Sprzedaż 1000 Mg złomu klasy W5- zebranie ofert

Sprzedaż 1000 Mg złomu klasy W5- zebranie ofert

513 0 1 0

Kategoria ogłoszenia

Typ ogłoszenia

Sprzedam

Ogłoszenie

Sprzedaż 1000 Mg złomu klasy W5- zebranie ofert
Cena
1

Dane kontaktowe

Nazwa Firmy
Sprint Recykling Sp. z o.
Imię i Nazwisko
Sebastian Drag
Numer telefonu
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Województwo
Miasto
Ulica
Fabryczna 20
Kod pocztowy
33-100

Opis ogłoszenia

Firma Sprint Recykling sp. Z o.o. oferuje na sprzedaż 1000 Mg złomu klasy W5. Zapraszamy zainteresowanych do składania ofert.
Poniżej przedstawiamy warunki sprzedaży:
1. Cena: Kwota za 1 Mg złomu zostanie określona po zebraniu wszystkich ofert. Ostateczna cena zostanie ustalona w oparciu o najwyższą ofertę.
2. Warunki płatności: Kupujący zobowiązany jest do zapłaty całej kwoty za zakupiony złom niezwłocznie po załadunku każdego samochodu oraz otrzymania faktury. Płatność może być dokonana przelewem bankowym na konto sprzedającego. Preferujemy przedpłatę na całość oferowanego złomu.
3. Termin realizacji: Termin realizacji zostanie uzgodniony z kupującym po ostatecznym ustaleniu ceny. Sprzedający zobowiązuje się do udostępnienia złomu w terminie nie dłuższym niż 2 dni od daty wyłonienia najlepszej oferty.
4. Sprzedający zobowiązuje się do załadunku złomu na samochody typu wanna lub kontenery na samochody hakowe. Inne formy załadunku do ustalenia.
5. Termin składania ofert do 10.03.2023r. w wyżej wymienionym terminie zapraszamy do oględzin złomu po wcześniejszym umówieniu terminu. Osoba kontaktowa to Sebastian Drąg telefon 503408701.
Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odwołania sprzedaży bez podania przyczyny.
Oferty należy składać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy do składania ofert. W związku z dużym zainteresowaniem ofertą, przedłużamy termin składania ofert do wtorku 14.03.2023.

Zdjęcia

Sprzedaż 1000 Mg złomu klasy W5- zebranie ofert

Koemtarze użytkownika

Nie ma komentarzy użytkowników dla tej pozycji