fbpx

Panel logowania

Szczegóły recenzji

Złom stalowy - Drut poprodukcja / Drut z kruszarki
Ogłoszenia M metale13@lobo.com.pl Lipiec 19, 2023 289
Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z naszych usług związanych z sprzedażą złomu, metali kolorowych oraz surowców wtórnych. Nasza firma gwarantuje najwyższe ceny skupu i elastyczność w negocjacjach cenowych. Dysponujemy dużą flotą samochodów, co umożliwia sprawną logistykę transportu oraz załadunku zarówno złomu, jak i surowców wtórnych. Działamy na terenie całego Kraju.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi odbioru surowców wtórnych na terenie całej Polski. W ramach współpracy możemy zapewnić odbiór takich odpadów jak:
✅Odpady zmieszane
✅ Skrzynki opakowaniowe HDPE/PPE
✅ Linie nawadniające
✅ Folia tunelowa
✅ Folia kolorowa
✅ Folia bezbarwna
✅ Bigbagi
✅ Chemia twarda
✅ Chemia miękka
✅ Złom
✅ Metale kolorowe / Kable itp.
✅ Makulatura
➡️ Oraz wiele innych

Dodatkowo, oferujemy możliwość dostarczenia kontenerów bezpośrednio do Państwa, bądź do firm. W naszym skupie złomu znajdą Państwo doskonałe warunki i profesjonalną obsługę. Jesteśmy otwarci na indywidualne negocjacje, aby zapewnić satysfakcję każdemu naszemu klientowi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz wysoki poziom obsługi. W razie pytań lub w celu umówienia się na spotkanie, prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i mamy nadzieję na owocną współpracę.

Tel. 735995538
M
Top 10 Recenzent Ilość recenzji: 6
Zgłoś ten komentarz Czy ten komentarz jest pomocny? 0 0

Komentarz