fbpx

Metkom Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i skupem metali kolorowych. Firma Metkom istnieje na rynku już od ponad 10 lat. W swojej ofercie mamy szereg materiałów: od prętów przez kształtowniki po stopy odlewnicze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta szczegółową. Ofertę firmy stanowi sprzedaż metali kolorowych i stali oraz skup i sprzedaż złomu. Najbardziej atrakcyjną częścią oferty, w której specjalizuje się firma METKOM są pręty mosiężne. Oprócz tego oferujemy większość półproduktów wytwarzanych przez przemysł hutniczy, zarówno z branży metali nieżelaznych jak i stali: pręty, rury tuleje, profile, kształtowniki, druty, blachy, stopy odlewnicze, anody oraz inne materiały używane w wielu gałęziach gospodarki.Duża skala prowadzonej przez METKOM sprzedaży sprawia, że firma jest liczącym się partnerem dla polskich i zagranicznych hut. Dzięki temu często może zaproponować swoim klientom ceny niższe niż nawet sami producenci.Firma współpracuje z wieloma dostawcami krajowymi i zagranicznymi w zakresie obrotu wyrobami i półfabrykatami oraz dostaw stali i metali nieżelaznych. Obrót w skali roku to ok. 50 tyś ton wyrobów i złomów metali nieżelaznych i stali. W każdym z oddziałów Metkom dysponuje dużym placem, przeznaczonym na cięcie i segregację złomu.Nowoczesny park maszynowy pozwala nam sprostać wymogom stawianym przez klientów zarówno pod względem świadczonego serwisu jak i ochrony środowiska. METKOM posiada ogromne zaplecze magazynowe, co umożliwia sprawny przepływ towarów, gwarantując krótkie terminy realizacji zamówień oraz duże możliwości związane z odbiorem i dostarczaniem złomu.Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, takim jak:- prasonożyce do przerobu złomu- samochody hakowce;- samochody z HDS-em samozaładowcze;- samochody ciężarowe do rozwozu wyrobów;- ponad 100 profesjonalnych kontenerów do gromadzenia i transportu złomu o pojemności od 19m3 do 34 m3; - zbiorniki z tworzywa w siatce stalowej na paletach o objętości 1m3 atestowane do odpadów niebezpiecznych;- pojemniki metalowe z pokrywą na paletach o pojemności 1 i 2m3 do gromadzenia złomów;- spektrometr typu Niton Xlt800;- elektroniczne wagi 3-tonowe oraz samochód typu DFT-A2L 18x3m.

Godziny funkcjonowania:

Profil działalności
Skup i sprzedaż złomu stalowegoSkup i sprzedaż złomu metali kolorowychSkup i sprzedaż złomu stali stopowych

Słowa kluczowe, tagi: skup złomu
Adres:

Pustynia 31a
39 - 200 Dębica

Dane kontaktowe:

Telefon: 014 681 82 05

Województwo: Podkarpackie

Strefa Użytkownika

Najnowsze Wiadomości

 • Przypominamy, że od 1 listopada 2019 roku w życie wchodzi obowiązkowy split payment, czyli tzw. model podzielonej płatności.
  Przypominamy, że od 1 listopada 2019 roku w życie wchodzi obowiązkowy split payment, czyli tzw. model podzielonej płatności. Obowiązkowy split payment, obejmie w sumie 150 grup towarów i usług dla transakcji przekraczających kwotę 15 tys. zł. - za niedostosowanie się do nowych obowiązków przewidziane są sankcje.
  Napisano wtorek, 03 wrzesień 2019 15:12 Czytaj dalej...
 • Niezwykłe metale tnące stal!
  Niezwykłe metale tnące stal! Przemysł wiele zyskał od czasu produkcji stali szybkotnącej na początku XX wieku. To dzięki niej, konstruktorzy mieli do dyspozycji stop, który bardzo przyspieszył obróbkę innych metali. Niestraszne mu były ani obciążenia, ani wysoka temperatura, ani wysokie prędkości obrotowe, toteż szybko uzyskał nazwę high speed steel, czyli „stal dużych prędkości” – w skrócie: HSS.
  Napisano wtorek, 03 wrzesień 2019 10:35 Czytaj dalej...
 • Dlaczego skup złomu jest ważnym elementem gospodarki?
  Dlaczego skup złomu jest ważnym elementem gospodarki? Skup metali zwykle kojarzy się nam z ogromnymi złomowiskami starych aut i maszyn. Okazuje się jednak, że metale nietypowe, a wśród nich metale szlachetne, czego przykładem może być, platyna czy metale powszechnie używane w elektronice i w przemyśle chemicznym, przede wszystkim wolfram i pallad, także są często skupowane i odzyskiwane. Zajmują się tym wyspecjalizowane przedsiębiorstwa jak zlomskup.eu mające w swoich zasobach odpowiedni sprzęt do oceny ilości metali nietypowych w złomie i znajomość procesu ich odzysku.
  Napisano wtorek, 03 wrzesień 2019 10:17 Czytaj dalej...
 • ArcelorMittal stawia na innowacje i zmniejsza emisje CO2
  ArcelorMittal stawia na innowacje i zmniejsza emisje CO2 Jesteśmy świadomi znaczenia zmian klimatu dla społeczeństwa i odpowiedzialności ArcelorMittal jako emitenta CO2 w zakresie ograniczania naszego śladu węglowego. Rozumiemy zainteresowanie naszych interesariuszy działaniami, jakie zamierzamy podjąć, żeby ten cel osiągnąć – wyjaśnia Lakshmi Mittal, dyrektor generalny i prezes ArcelorMittal.
  Napisano środa, 14 sierpień 2019 21:06 Czytaj dalej...
 • Polski rynek złomu czeka kryzys?
  Polski rynek złomu czeka kryzys? Po trwającym 1,5 roku prosperity polski rynek złomu staje na krawędzi kryzysu. Ma na to wpływ spadek cen złomu na światowych rynkach oraz malejąca od kilku miesięcy sprzedaż wyrobów stalowych. Sytuacji nie polepszają także decyzje dużych koncernów, które stopniowo ograniczają produkcję stali w Polsce.
  Napisano piątek, 24 maj 2019 09:27 Czytaj dalej...

Aktualnie Gościmy

Odwiedza nas 216 gości oraz 4 użytkowników.