fbpx

Panel logowania

poniedziałek, 04 styczeń 2021 12:10

Fani serialu "Złomowisko PL" pogrążyli się w smutku. W sylwestra w wieku 47 lat zmarł nagle jeden z głównych bohaterów programu, Marek "Krzykacz" Pawłowski. Okazuje się niestety, że to nie koniec złych wiadomości.

Marek Pawłowski od kilkunastu lat, wspólnie z przyjacielem Siwym Edkiem, prowadził skup złomu na terenie Pruszkowa pod Warszawą. Dzięki udziałowi w programie "Złomowisko PL" cieszył się niesłabnącą popularnością - widzowie cenili jego poczucie humoru, znajomi wspominają jego "dobre serce".

Fani, znajomi i pozostali uczestnicy programu "Złomowisko PL" licznie pożegnali przyjaciela, publikując wpisy w mediach społecznościowych. Wśród nich nie zabrakło oczywiście ekipy z Olmetu, Piotro-Stalu, Złomuj i wydawcy programu stacji telewizyjnej Discovery Channel Polska.

Przyczyna śmierci charyzmatycznego "Krzykacza" nie została podana do wiadomości publicznej. Niemniej serwisy informacyjne podają, że był to kolejny - niestety tym razem zakończony tragicznie - wylew.

Tragicznych wiadomości ciąg dalszy…

Okazuje się, że los nie oszczędza również jego kompana Edka. Kilka tygodni temu, Edek Kaliński trafił do szpitala. Teraz lekarze zmuszeni byli amputować mu jedną nogę. Mężczyznę czeka długa i kosztowna rehabilitacja.

Dla zainteresowanych udostępniamy zbiórkę na profesjonalną protezę, którą organizuje syn Pana Edka. Kliknij TUTAJ 

DOBRO POWRACA

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 styczeń 2021 12:57

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.