fbpx

Panel logowania

wtorek, 01 grudzień 2020 15:47

Produkcja maszyn i urządzeń dla przemysłu przetwórstwa złomu to ważny obszar działalności ZAMET Budowa Maszyn S.A. Wyróżniony

ZAMET Budowa Maszyn S.A. ZAMET Budowa Maszyn S.A.

ZAMET Budowa Maszyn S.A. to jeden z największych krajowych dostawców maszyn i urządzeń dla przemysłu, w tym dla hutnictwa, przetwórstwa metali żelaznych i nieżelaznych. Firma jest ekspertem w realizacji takich projektów jak: prasy hydrauliczne wszelakiego zastosowania, linie technologiczne, maszyny i urządzenia dla przemysłu, młoty kuzienne, prasy do soków. 

Jednym z ważnych obszarów działań ZAMET Budowa Maszyn S.A. jest produkcja maszyn i urządzeń dla przemysłu przetwórstwa złomu stalowego i metali nieżelaznych m.in. strzępiarek wstępnych, paczkarek, prasonożyc. Oferta produktowa uzupełniona jest o remonty i modernizacje maszyn pracujących u Klientów. Co istotne, każdy projekt rozpatrywany jest indywidualnie, tak aby spełnić wymagania Klienta, zachowując pełną funkcjonalność i niezawodność urządzenia. Każde urządzenie jest projektowane i produkowane z uwzględnieniem takich parametrów jak: proces jaki ma realizować, możliwości zabudowy, przyłączenia, współpraca z innymi urządzeniami, itp.

Wojciech Szczurowski Dyrektor Handlowy ZAMET Budowa Maszyn S.A.: 

Działamy kompleksowo, tak, aby Klient otrzymał cały pakiet usługi od indywidualnego projektu, produkcję aż po uruchomienie w jego zakładzie. Wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn i urządzeń dla przemysłu hutniczego i przetwórstwa metali dają nam możliwość projektowania i wykonywania urządzenia idealni dopasowanego do Klienta. Pozwala to na oszczędności – Klient płaci za to, czego potrzebuje, a nie za to, co jest dostępne „na półce”.

Jak zaznacza: Współpraca z naszą firmą opiera się na mocnych filarach jak własne biuro konstrukcyjne, wykwalifikowana kadra techniczna i produkcyjna, cały proces produkcyjny realizowany na miejscu przez naszą firmę w zakładach w Tarnowskich Górach oraz Bytomiu, mamy własne grupy montażowe i serwisowe pozwalające na wykonanie montażu i uruchomienia urządzenia u Klienta oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Warto podkreślić, że do budowy urządzeń ZAMET Budowa Maszyn SA wykorzystujemy materiały i komponenty dostarczane przez wiodących światowych producentów. 

Jeżeli firmy z obszaru przetwórstwa złomu stalowego i metali nieżelaznych potrzebują urządzenia dopasowanego do swoich potrzeb, pracującego bezawaryjnie, wyprodukowanego przez wiodącego polskiego producenta, to zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół inżynierów służy swoją wiedzą i doświadczeniem  - dodaje Wojciech Szczurowski.

Zapraszamy do kontaktu z ZAMET Budowa Maszyn SA : www.zamet.com.pl

Więcej informacji znajdą Państwo na https://zamet.com.pl/oferta/produkty/maszyny-do-przetworstwa-zlomu/

POBIERZ ULOTKĘ

Ostatnio zmieniany czwartek, 03 grudzień 2020 08:59

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.