fbpx

Panel logowania

wtorek, 25 luty 2020 22:22

Zmieniamy się dla Ciebie!

Nieprzerwanie doskonalimy funkcjonalności naszego portalu aby służył Państwu jeszcze lepiej, szybciej i bezpieczniej.

Zmiany w Katalogu Firm

Oddajemy do Państwa dyspozycji poprawiony i udoskonalony Katalog Firm z opcją oznaczenia swojej firmy bezpośrednio na mapie google. Zaawansowane opcje wyszukiwania firm oraz lokalizacji na mapie pozwolą Państwu w łatwy i przejrzysty sposób wyszukać potrzebną firmę z danego regionu. Sprawdź sam klikając TUTAJ.

Forum dyskusyjne

Nowością w naszym portalu jest forum dyskusyjne, które pozwoli Państwu na bezpośrednią wymianę poglądów. Zachęcamy do zadawania pytań właśnie za pośrednictwem naszego forum. Pozwoli to innym użytkownikom na czynny udział w dyskusjach oraz niewątpliwie przyczyni się do poszerzenia wiedzy z danego zagadnienia. Zapraszamy klikając TUTAJ.

Podnosimy bezpieczeństwo i komfort naszych użytkowników

Wprowadziliśmy opcję samodzielnej weryfikacji Państwa kont w naszym portalu. Już teraz w prosty i przejrzysty sposób możesz edytować wszystkie swoje dane oraz całkowicie usunąć wszystkie dane wraz z kontem. Aby to zrobić należy się zalogować na swoje konto i przejść pod LINK. Jeżeli nie pamiętasz hasła prosimy o skorzystanie z procedury jego przypomnienia.

Państwa zadowolenie i komfort użytkowania jest dla nas sprawą proparytetową. W przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii służymy pomocą.

Ostatnio zmieniany środa, 26 luty 2020 00:02

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.