fbpx
czwartek, 06 grudzień 2018 09:52

Kalendarz OLMET 2019 - Żelazne Serca

Kalendarz OLMET 2019 - Żelazne Serca Kalendarz OLMET 2019 - Żelazne Serca

Żelazne Serca, kalendarz OLMETu na rok 2019. Charytatywny projekt, który powstał... od serca.

Sukces zeszłorocznej współpracy OLMETu ze stowarzyszeniem „Na zdrowie” przy akcji #niechsienieudarzy zachęcił firmę do kolejnych działań. Dzięki sprzedaży plakatów ze zdjęciami ze swojego firmowego kalendarza pn. „ZŁOM SZLACHENTY, 2018” firma zebrała w tamtym roku, kwotę ponad 16 tysięcy złotych! Tak owocna współpraca stowarzyszenia i właścicieli spółki pokazała moc syngerii!

W tym roku stowarzyszenie promuje kolejną akcję charytatywno-informacyjną #heartujemy – zwiększenie poziomu wiedzy na temat zdrowia i jego profilaktyki. Jedną z jej części jest zbiórka pieniędzy na rzecz obłożnie chorych pacjentów tarnogórskiego szpitala. Także w tym roku OLMET postanowił stanąć na wysokości zadania i pomóc!

Tegoroczny kalendarz OLMETu to coś naprawdę specjalnego. Projekt „ŻELAZNE SERCA 2019”, ukazuje wizerunek dziewczyn z OLMETu. Ich otwarte serca, empatia oraz miejsce pracy zainspirowały je do podjęcia wyjątkowo odważnej decyzji i wzięcia udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej. Za obiektywem tradycyjnie stanęła Veroniq Zafon, ceniona bytomska artystka, laureatka licznych konkursów i zdobywczyni prestiżowych nagród, w tym VIVA! Photoawards.

Każdy kto chce dołączyć do akcji pomagania i przy okazji poznać kobiecą stronę złomowiska, odkrywając wszystkie strony kalendarza, musi odwiedzić stronę kalendarz.olmet.pl. To właśnie tam, po raz pierwszy w historii, będzie można zakupić firmowy kalendarz OLMETu. Kalendarz, który na przestrzeni lat zyskał miano śląskiego Pirelli.

Kupując kalendarz, razem z dziewczynami ze złomowiska, możemy dać potrzebującym coś od serca. Sprawić, aby tych najbardziej chorych bolało mniej. Cały przychód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na zakup profesjonalnego sprzętu dla pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. im. dr B. Hagera w Tarnowskich Górach.

Kalendarz zostały wydrukowany w limitowanej liczbie 300 egz. i będzie dostępny w sprzedaży w cenie 59,00 zł/szt. jeszcze przed świętami do wyczerpania zapasów. Zatem kto pierwszy, ten lepszy!

Jako Polski Portal Branży Złomowej ZŁOM INFO PL jesteśmy całym sercem z tym projektem i zachęcamy do zakupu kalendarza pod adresem www.kalendarz.olmet.pl.

Ostatnio zmieniany czwartek, 06 grudzień 2018 11:08

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Strefa Użytkownika

Najnowsze Wiadomości

Aktualnie Gościmy

Odwiedza nas 213 gości oraz 2 użytkowników.